Przejdź do treści

Zaproszenie na EUFRA

Drodzy Bracia i Siostry!

Jak każdego roku także w 2023 roku odbędzie się spotkanie EUFRA.

Jeśli  otrzymacie zaproszenie może od różnych nadawców, to  prawdopodobnie dlatego, że pokój w Europie jest bardzo zagrożony, jak od dawna już nie było.

Razem z Radą Narodową  mogłam zaplanować te dni spotkania i formacji, a Siostry i Bracia wspierają rozsyłanie zaproszeń.

Są Bracia i Siostry , którzy przez ofiary lub większą składkę pomagają utrzymać fundusz solidarnościowy i do połowy lipca można składać wnioski o dofinansowanie.

Dzięki tym Siostrom i Braciom, którzy wspierają fundusz solidarnościowy, można do połowy lipca składać wnioski o dofinansowanie udziału w spotkaniu EUFRA.

Wszystkie Siostry i Wszyscy Bracia w Europie są ważni, aby wzajemnie modlić się o pokój i go konkretnie współtworzyć. Dlatego proszę zgłaszajcie swój udział w spotkaniu EUFRA!

Im wcześniej się zgłosicie, tym więcej pomożecie w przygotowaniu spotkania.

Według ilości uczestników trzeba zamówić autobus oraz zarezerwować odpowiednią ilość pokoi.

Proszę podajcie żądane dane i wpłaćcie 50 €  przedpłaty a 14 dni przed rozpoczęciem spotkania pozostałą kwotę.

Skierujcie zaproszenie do wielu Sióstr i Braci FZŚ ,ale także do ludzi, którzy interesują się duchowością franciszkańską. Oni też mogą wziąć udział w spotkaniu EUFRA.

W epoce internetu zrezygnowałam z podawania w zaproszeniu dokładnych informacji dotyczących dojazdu a więc tras, dworców, lotnisk. Ufam, że uczestnicy sami się dowiedzą, jak trzeba dojechać do miejsca spotkania EUFRA. Jeśli ktoś życzy sobie być odebranym np. z dworca lub z lotniska, to proszę zgłosić ten fakt   14 dni przed spotkaniem, aby móc zorganizować transport.

Może spotkamy się już w czasie spotkania online 4 marca o 19.00.Proszę zgłoście się, aby przesłać Wam link dostępu do spotkania.

Ciesząc się na spotkanie, którego tematem jest   Wcielenie Boga  oraz mały, ale ważny wkład w pokój w Europie.

Pokój i dobro!
Edelgard ofs Niemcy

Pliki do pobrania